IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 9. září 2022/21:30

31.05.
2014
23:25

Anketa: Nebeský Harry Potter se divákům líbil

Nebe se dnes večer rozzářilo nad sportovním areálem Hněvkovského v Brně-Komárově. Pyrotechnická show nazvaná Ohnivý pohár Harryho Pottera nepatřila k soutěžním ohňostrojům přehlídky Starobrno Ignis Brunensis, přesto přilákala spoustu diváků. A líbila se.

Brno-Komárov - Harryho Pottera v podobě ohňostrojného představení přivezla do Brna společnost Flash Barrandov SFX. Diváci se dnes veřer zaposlouchali do tónů melodií z filmů o mladém čarodějnickém učni a obdivovali ohnivé kreace na nebi. Ohňostroj se jim líbil, i když se někteří víc těší na přehradu.

Tým Flash Barrandov SFX přivezl do Brna ohnivého Harryho Pottera. Foto: Robert VystrčilPetr Drábek, 30 let, Brno, podnikatel
Bylo to super. Chystám se také na přehradu a moc se na to těším, tam jsou ohňostroje vždycky super. Chodím pravidelně už několik let a vždycky jsem nadšený.

Jitka Lysá, 24 let, Třinec, studentka
Moc se mi to líbilo. Bylo hezké, jak efekty seděly do hudby, bylo to dobře synchronizované. Na ohňostroje chodím pravidelně, chystám se i na soutěžní ohňostroj na přehradu.

Martin Tomek, 32 let, Brno, podnikatel
Bylo to bezvadné, líbila se mi hudba. Naštěstí vyšlo počasí, nebyla ani mlha. Bylo to fajn a těším se na další.

Petra Vaverková, 36 let, Brno, uklízečka
Ohňostroj se mi líbil, ale těším se spíš na soutěžní na přehradu. Tam je to lepší. Byla ale super hudba, Harryho Pottera mám ráda.

Jan Myška, 22 let, Olomouc, student
Už jsem v Brně na ohňostrojích potřetí. Celkem se mi to dnes líbilo, ale bylo to nejslabší, co jsem zatím viděl. Ale asi je to tím, že to nebyl soutěžní ohňostroj na přehradě. Ty mají i lepší atmosféru.

Jitka Svobodová, 23 let, Brno, studentka
Ohňostroj byl super. Líbila se mi hudba a jak to celé do sebe pasovalo. Nejvíc se mi líbily barevné rachejtle, ty jsou nejlepší.

Kamila Vlčková
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně,
více informací na www.munimedia.cz