IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 9. září 2022/21:30

26.06.
2014
13:30

Cena diváků pro ohňostrůjce z Chorvatska

Téměř osm tisíc hlasujících určilo vítězem divácké ceny Starobrno Ignis Brunensis chorvatský tým Mirnovec Pirotehnika.

Aktualizováno 27. 6. 2014 / 0.50: přidána fotogalerie.

Brno - Držitelem ceny diváků v 17. ročníku mezinárodní přehlídky ohňostrojů v Brně se stala chorvatská společnost Mirnovec Pirotehnika za soutěžní ohňostroj "Mamma Mia Story".

Cena diváků pro ohňostrůjce z Chorvatska. Foto: R. Vystrčil.

Druhé místo obsadil za soutěžní ohňostroj "Sociální krize" řecký tým Nanos Fireworks a třetí příčku získali ohňostrůjci Flash Barrandov SFX za nesoutěžní epilog "Legendy na vlnách“ věnovaný 90. výročí Českého rozhlasu Brno. Hlasování v divácké anketě se zúčastnilo celkem 7 955 ohňostrojných diváků. Ti vybírali ze všech sedmi soutěžních i nesoutěžních show.

Hlasování v anketě je spojeno se slosováním o věcné ceny. Hlavními cenami jsou víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelích sítě OREA nebo let balónem. Celkem bude mezi hlasující rozděleno 40 věcných cen. Seznam výherců bude zveřejněn od 1. července zde na webu. Všichni výherci budou současně kontaktováni hlavním producentem festivalových akcí SNIP & CO.

Kompletní výsledky přehlídky ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis za letošní i předchozí ročníky najdete v rubrice STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS / VÝSLEDKY.

(red)


Fotogalerie: Robert Vystrčil