IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 2. července 2022/22:30

10.06.
2016
13:00

Den otců: Ukažte svým dětem, co dokážete. Ve vědeckém zábavním centru Vida!

Ukažte svým dětem, co dokážete, zve ředitel zábavního vědeckého centra Vida! Lukáš Richter zájemce na Den otců. Oslava nazvaná Tatínku, to se ti povedlo! se koná v centru Vida! na brněnském výstavišti v sobotu 18. června od 10 do 18 hodin, den před oficiálním mezinárodním Dnem otců. Tatínci a dědečkové v doprovodu dětí mají vstup zdarma a jako dárek dostanou navíc volnou vstupenku na Grand Prix Brno v dráhové cyklistice.

Zábavní vědecké centrum Vida! zve na Den otců. Ilustrační foto: archivBrno - Vyrobit si kruhovou vlaštovku, auto na vzduch, vznášedlo ze starého cédéčka nebo si odlít vlastní fosilii mohou návštěvníci Dne otců, který se koná v sobotu 18. června od 10 do 18 hodin v zábavním vědeckém centru Vida! na brněnském výstavišti.

„Tatínci a dědečkové, přijďte k nám. Kromě volného vstupu na vás čeká celá řada zajímavých dílen a konstrukčních soutěží. Ukažte svým dětem a vnukům, co společně dokážete," zve ředitel centra Lukáš Richter zájemce.

Po návštěvě centra mohou všichni zavítat i na blízký Velodrom, kde se bude o víkendu 18. až  19. června konat Grand Prix Brno v dráhové cyklistice. Volnou vstupenku na tuto sportovní akci s mezinárodní účastí získají tatínci a dědečkové na pokladně Vida! zdarma. Akce Tatínku, to se ti povedlo! je součástí programu festivalu Brno - město uprostřed Evropy.

(red)