IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 2. července 2022/22:30

25.06.
2015
11:10

Divácká cena STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS 2015 putuje do Itálie

Přes sedm tisíc hlasujících letos rozhodlo o držiteli Ceny diváků STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS 2015. Vítězem divácké ceny se stali Italové ze společnosti La Tirrena, druhé místo obsadili francouzští ohňostrůjci Alpha Pyrotechnie, třetí příčku získal domácí český tým Flash Barrandov SFX.

Brno – Široká veřejnost rozhodovala až do středeční půlnoci o držiteli Ceny diváků Starobrno Ignis Brunensis pro rok 2015. Celkem 7 730 hlasujících určilo následující pořadí. Vítězem divácké ceny se stali Italové ze společnosti La Tirrena za soutěžní ohňostroj „... k obloze“. Druhé místo obsadili francouzští ohňostrůjci Alpha Pyrotechnie, třetí příčku získal domácí český tým Flash Barrandov SFX za úvodní nesoutěžní show na přehradě. Veřejnost vybírala na rozdíl od odborné poroty ze všech šesti letošních soutěžních i nesoutěžních ohňostrojů.

Zapojení ohňostrojných diváků do hlasování o diváckou cenu ohňostrojné přehlídky je tradičně spojeno se slosováním o věcné ceny. Hlavními cenami jsou víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelích sítě OREA nebo let balónem. Celkem bude mezi hlasující rozděleno 40 věcných cen. Seznam výherců bude zveřejněn od 1. července zde na webu.

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS 2015