IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 2. července 2022/22:30

09.06.
2013
12:15

Otázka pro ...

Otázka pro brněnského fotbalistu Petra Švancaru: Přehlídka ohňostrojů STAROBRNO – IGNIS BRUNENSIS spadající pod festival Brno – město uprostřed Evropy se letos koná už pošestnácté. Jak podle vás – rodilého Brňana – město změnila a co mu přinesla?

Petr Švancara. Foto: www.fk-petrsvancara.czOtázka pro brněnského fotbalistu Petra Švancaru: Přehlídka ohňostrojů STAROBRNO – IGNIS BRUNENSIS spadající pod festival Brno – město uprostřed Evropy se letos koná už pošestnácté. Jak podle vás – rodilého Brňana – město změnila a co mu přinesla?

Myslím, že ohňostroje už k Brnu patří a staly se příjemnou tradicí. O popularitě akce svědčí obrovská návštěvnost ze strany Brňanů, Čechů, ale i cizinců. Jsem za to opravdu rád a věřím, že popularita bude v budoucnu stoupat a přehlídka tak bude Brnu nadále dělat skvělou reklamu. Bydlím přímo u Brněnské přehrady, takže si ohňostroje užívám z terasy svého bytu. Sleduji přehlídku, popíjím milované starobrno a k tomu si vždy udělám něco dobrého na grilu. Relaxuji u ohňostrojů neformálně v trenkách a triku. V ty chvíle si připadám skoro jako na Silvestra.  Opravdu této akci moc fandím. Tleskám pořadatelům a zároveň jim moc děkuji za krásné zážitky.

(sta)