IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

TĚŠÍME SE PŘI DALŠÍCH OHŇOSTROJÍCH IGNIS BRUNENSIS

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 9. září 2022/21:30

22.05.
2014
10:30

Otázka pro ...

Otázka pro ředitele Dopravního podniku města Brna Miloše Havránka: Dopravní podnik chystá každoročně kvůli festivalu Brno – město uprostřed Evropy a zejména Starobrno Ignis Brunensis různá dopravní opatření. Budou se letos nějak lišit od předchozích let?

Otázka pro ředitele Dopravního podniku města Brna Miloše Havránka: Dopravní podnik chystá každoročně kvůli festivalu Brno – město uprostřed Evropy a zejména Starobrno Ignis Brunensis různá dopravní opatření. Budou se letos nějak lišit od předchozích let?
Miloš Havránek. Foto: archiv DPMB


Dopravní opatření při ohňostrojích jsou léty prověřená, proto není potřeba dělat v nich zásadní změny. Ve chvíli, kdy odbavujeme všechny návštěvníky z brněnské přehrady, dosahujeme dokonce výkonů pražského metra. Proto je zajišťování dopravy návštěvníků těchto akcí prestižní záležitostí. Díky zkušenostem a dobré spolupráci s ostatními organizátory akce si myslím, že i letos vše zvládneme. Pro naše zaměstnance znamená festival Brno – město uprostřed Evropy většinou mimořádné směny a více služeb, ale na to jsou zvyklí – a řekl bych, že tyto služby jsou pro ně příjemnou změnou.

(kav)