IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 2. července 2022/22:30

19.06.
2015
12:35

Otázka pro ...

Otázka pro vedoucího programu Českého Rozhlasu Brno Jiřího Kokmotose: Zítra se koná při festivalu Brno - město uprostřed Evropy Den s Českým rozhlasem Brno. Na co všechno se mohou návštěvníci těšit?

Jiří Kokmotos. Foto: www.rozhlas.cz, Khalil BaalbakiOtázka pro vedoucího programu Českého Rozhlasu Brno Jiřího Kokmotose: Zítra se koná při festivalu Brno – město uprostřed Evropy Den s Českým rozhlasem Brno. Na co všechno se mohou návštěvníci těšit?

Především na spoustu jahodových sladkostí z cukrárny U Mamlasů! Český rozhlas Brno pak zve srdečně všechny z celé Moravy na brněnské náměstí Svobody. Ve 13 hodin se rozezpíváme spolu s Jožkou Šmukařem, přijde Skyey Gospel, Big Band Mojdy Bártka, v 16 hodin čeká návštěvníky koncert Marthy a Teny Elefteriadu a ve 20 hodin oslavíme 75 let Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma. Kdo přijde, uvidí také veselou vložku v podobě tance se psy, na místě pak budeme vařit Lahodně s Ellou - což je nová kuchařka zdravého a velmi chutného jídla. Budu moc rád, když přijde každý, kdo má čas a chuť. Můžete s sebou vzít i děti, i pro ně máme připravený program.

(vor)