IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 2. července 2022/22:30

31.05.
2016
11:10

Otázka pro ...

Otázka pro manažera značky Starobrno Petra Syřiště: Starobrno a ohňostroje už k sobě neodmyslitelně patří, vaše značka je součástí názvu Ignis Brunensis. Připravujete na ohňostroje něco speciálního?

Otázka pro manažera značky Starobrno Petra Syřiště: Starobrno a ohňostroje už k sobě neodmyslitelně patří, vaše značka je součástí názvu Ignis Brunensis. Připravujete na ohňostroje něco speciálního?

Pro návštěvníky chystáme velký pivní stan se zahrádkou, který najdou přímo v přístavišti u kotvy.  Na čepu tam bude oblíbená starobrněnská jedenáctka a extra chmelený ležák Drak. Čepovat se bude do skla, takže si lidé mohou užít starobrněnský škopek v té nejlepší podobě a zároveň si vychutnat výhled na ohňostroje nad přehradou. Kromě pivní hospody si samozřejmě mohou diváci naše pivo užít na celkem 40 výčepních kohoutech v okolí přehrady. Doporučujeme také sledovat facebook Starobrna, kde budou moci zájemci soutěžit o účast na unikátní party na parníku, která se uskuteční v sobotu 11. 6. a vyvrcholí jak jinak než ohňostrojem.

(str)