IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 2. července 2022/22:30

15.06.
2016
12:35

Otázka pro ...

Otázka pro ředitele Českého rozhlasu Brno a Zlín Jaromíra Ostrého: Kdo všechno vystoupí na Dnu s Českým rozhlasem Brno, který se bude konat na brněnském náměstí Svobody v sobotu 18. června?

Jaromír Ostrý. Foto: Khalil BaalbakiOtázka pro ředitele Českého rozhlasu Brno a Zlín Jaromíra Ostrého: Kdo všechno vystoupí na Dnu s Českým rozhlasem Brno, který se bude konat na brněnském náměstí Svobody v sobotu 18. června?

Vystoupí největší hvězdy Českého rozhlasu Brno. Například dechovka Moravanka se svými sólisty, jako je třeba Ivana Slabáková, která moderuje nejposlouchanější pořad Českého rozhlasu Brno, Morava, krásná zem. Posluchači uslyší také Karla Hegnera, který s orchestrem zazpívá slavné šlágry minulosti. Na pódiu nebude chybět ani Zdeněk Junák, moderátor populárního pořadu Srdcovky. Diváci uvidí také velkou soutěž pouličních muzikantů. Na ni se zvlášť těšíme, protože tyto dámy a pánové, které potkáváme každý den v ulicích města Brna, budou soutěžit a přítomní diváci je budou oceňovat. Vítěz potom dostane hodnotnou odměnu. Stojí za to přijít v sobotu odpoledne na náměstí Svobody a strávit tam čas až do večera.

(fer)