IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 2. července 2022/22:30

25.05.
2015
17:05

Parní tramvaj vyjede v červnu

Zájemci, kteří chtějí vidět unikátní brněnskou parní tramvaj Caroline z roku 1889, si budou muset počkat až do června. Kvůli nově zjištěné závadě při finálních kontrolních prohlídkách tramvaje ze sbírek Technického muzea v Brně jsou totiž zrušeny původně avizované zkušební prezentační jízdy ve dnech 27. a 28. května.

Parní tramvaj Caroline vyjede do brněnských ulic 20. a 21. června. Foto: Robert VystrčilZájemci, kteří chtějí vidět unikátní brněnskou parní tramvaj Caroline z roku 1889, si budou muset počkat až do června. Kvůli nově zjištěné závadě při finálních kontrolních prohlídkách tramvaje ze sbírek Technického muzea v Brně jsou totiž zrušeny původně avizované zkušební prezentační jízdy ve dnech 27. a 28. května.

Po odstranění závady bude slavná parní tramvaj v provozu v plánovaném termínu 20. a 21. června při Dopravní nostalgii, kdy bude tento technický unikát z 19. století jezdit i s cestujícími.

Prodej jízdenek – místenek bude před každým odjezdem z náměstí Svobody. Více informací hledejte před akcí na www.ignisbrunensis.cz, www.dpmb.cz nebo www.technicalmuseum.cz.

(red)