IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 29. června 2022/22:30

04.06.
2017
00:50

Diváci oslovení v anketě se už nemohou dočkat dalšího ohňostroje

Diváci byli z letošního prvního soutěžního ohňostroje Ignis Brunensis nadšení. Někteří dokonce v sobotu večer na obloze opravdu viděli piráty z Karibiku i jejich loď. Ne nadarmo byla show inspirovaná dobrodružstvím kapitána Jacka Sparrowa.

Brněnská přehrada - Soutěžní ohňostroj českého týmu vybudil v sobotu večer u mnohých návštěvníků Brněnské přehrady velkou představivost - Jack Sparrow se do jihomoravské metropole vrátil prostřednictvím remake jednoho z nejúspěšnějších pyromuzikálů ve dvacetileté historii přehlídky Ignis Brunensis. Diváci oslovení v anketě si pochvalovali skvělou atmosféru i to, že odpoledne před ohňostrojnou show mohli navštívit také hudební festival.

Dana Nováková, zdravotní sestra, 26 let
Úplně jsem viděla, jak ti piráti vypluli a bojovali. S hudbou to velmi ladilo. Je to můj první ohňostroj na Brněnské přehradě, byl moc hezký, moc se mi to líbilo. A atmosféra byla naprosto skvělá.

Jiří Kuba, finanční poradce, 49 let, Břeclav
Tenhle ohňostroj se mi líbil víc než ty loňské. Taky nebyl špatný nápad udělat tady i koncert. Když to vyjde, půjdu i na další ohňostroje.

Patrik Jirouš, důchodce, 65 let, Hradec Králové
Bylo to výborné. Mělo to příběh, bylo to hezké a dlouhé tak akorát.

Veronika Nováková, na mateřské, 45 let, Brno
Líbilo se mi to, bylo to moc hezké. Připadalo mi, že tam byly nové ohnivé kytice. Bylo to moc zajímavé.

Michaela Szabó, studentka, 22 let, Nitra
Ohňostroj se mi velmi líbil. Velmi se mi líbilo, že jim to sedělo i do hudby. A opravdu jsem tam viděla Piráty z Karibiku. Dokonce jsem tam spatřila i jejich loď.

Simona Baniarová
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně,
více informací na www.munimedia.cz