IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 2. července 2022/22:30

08.06.
2013
23:25

Anketa: Ohňostrůjci do toho dali srdce

Švýcaři ukázali intenzivní ohňostrůjnou show a stali se horkým kandidátem na vítěze letošní přehlídky. Na obloze zářila srdce a mnoho efektů, které letos diváci ještě neviděli.

Brno, přehrada – Ani drobný mrak dnes nedokázal pokazit jedinečnou show, kterou předvedli ohňostrůjci ze Švýcarska. Efekty přímo navržené pro dnešní večer rozzářily oblohu a diváci byli nadšeni. Rychlé tempo podpořila i překvapivě se střídající hudba. Beatles navazovali na vážnou hudbu, k příběhům lásky zazpívala třeba i Marylin Monroe.

Švýcarští ohňostrůjci dali do své show srdce. Foto: Robert VystrčilJitka Svobodová, 42 let, zdravotní sestra, Příšovice
Do Brna mě na ohňostroje vylákala přes půl republiky kamarádka a musím říct, že ta cesta za to stála. Byl to skvělý zážitek. Za rok se těším znovu.

Jiří Žák, 24 let, student, Svitavy
Proti minulému představení měli štěstí. Na začátku jsem se bál, že to bude jako minule a kouř úplně zastíní ohňostroj. Ale naštěstí trochu foukal vítr a kouřový mrak nevadil.

Petr Postránecký, 64 let, důchodce, Brno
Jsem pravidelný návštěvník a tenhle ohňostroj byl zatím asi nejintenzivnější. Byl opravdu krásný.

Klára Zetková, 31 let, úřednice, Brno
Dnešní ohňostroj se mi líbil asi zatím nejvíc ze všech. Krásně se střídala hudba, vážnou střídala moderní a všechno perfektně zapadalo.

Kateřina Krásná, 12 let, žákyně, Bílovice nad Svitavou
Když se zhaslo, trochu se mi zavíraly oči. Naštěstí mě taťka probudil, a proto jsem si to moc užila. Dneska už asi neusnu.

Kamil Maurič, 34 let, projektant, Brno
Velmi pěkný ohňostroj. Z technického pohledu perfektně načasované, dneska jsem tu byl poprvé a ta přesnost mě překvapila.

Martina Kučerová, 40 let, manažerka, Havlíčkův Brod
Bylo to samozřejmě nádherné, jen ta prostřední pasáž. Blikalo to na mě až příliš intenzivně, to byla škoda. Než lásku to spíš připomínalo hádku.

více informací na www.munimedia.cz