IGNIS Brunensis, světová soutěž ohňostrojů v Brně

NEJBLIŽŠÍ OHŇOSTROJ IGNIS BRUNENSIS 4. června 2021/22:30

24.03.
2020
10:00

V přípravách festivalu IGNIS BRUNENSIS se pokračuje. Důležité poděkování a podpora MUNI POMÁHÁ

S organizací mezinárodní přehlídky ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS vzniká v aktuální „koronavirové době" velké množství komplikací. Cílem je festival v roce 2020 nevynechat a byť třeba v upravené podobě a v posunutém termínu uspořádat. ----- Velké poděkování všem festivalovým „parťákům" – lékařům, zdravotníkům a záchranářům, policistům, strážníkům, hasičům, vojákům a dopravákům, kteří všichni zajišťují v současné době potřebné. ----- A v neposlední řadě podpora dobrovolnického projektu MUNI POMÁHÁ.

 

Vážení přátelé a příznivci ohňostrojného umění,

náš produkční tým v přípravách festivalu IGNIS BRUNENSIS pokračuje. Samozřejmě vzniká velké množství různých komplikací v souvislosti s aktuální situací (například mnoho ohňostrojného materiálu se vyrábí v Itálii), ale neustále monitorujeme další vývoj a v rámci možností připravujeme realizační varianty. Stále jsme optimističtí a cílem veškerých postupů je 23. ročník IGNIS BRUNENSIS v roce 2020 nevynechat a byť třeba v upravené podobě a v lehce posunutém termínu festival uspořádat.

V současné situaci je ale na místě především velké poděkování a přání všem našim „parťákům", kteří se každoročně spolu s celým producentským týmem, městem Brnem a Jihomoravským krajem i všemi partnery a sponzory podílejí na brněnském mezinárodním festivalu ohňostrojů - za jejich současnou práci a nasazení zvláště děkujeme všem lékařům, zdravotníkům a záchranářům, policistům, strážníkům, hasičům, vojákům a v neposlední řadě dopravákům, kteří všichni zajišťují v současné době potřebné. Především vám, ale i všem ostatním, přejeme zdraví, sílu a pevné nervy!

Také naše společnost SNIP & CO se zapojila do několika projektů na pomoc se zvládnutím koronavirové pandemie. Nejaktuálněji pomáháme šířit informace o projektu MUNI POMÁHÁ mezi co největší množství lidí v Brně a na jižní Moravě. Masarykova univerzita sdružuje dobrovolníky, kteří pak pomáhají seniorům s nákupy, prioritním profesím hlídat přes den děti nebo doručují ušité roušky. Podívejte se na www.munipomaha.cz, ať už potřebujete sami pomoc nebo máte šanci zapojit se mezi dobrovolníky.


Jsme s vámi! Všichni to zvládneme!

Za celý IGNIS BRUNENSIS tým vás zdraví marketingová společnost SNIP & CO