Olympia: Upír (Krejčí) bavil děti i dospělé

31/5/2014

Dětský den v Olympii bavil malé i velké. Foto: Aneta DaňkováBrno - Soutěže, hry, ale i vystoupení známých televizních tváří nabídl dnes den dětí v brněnském obchodním centru Olympia. Nechyběl ani upír. Komik Václav Upír Krejčí.

„O akci jsem se dozvěděla díky programu Ignis Brunensis a jsme z ní nadšeni. Byli jsme se podívat na představení Jů a Hele, které se dětem i mně moc líbilo," uvedla jedna z návštěvnic akce Lenka Bílková. Jedinou nevýhodu dnešní zábavy v Olympii vidí ve špatném umístění pódia. „Chtěli bychom se podívat i na Majdu z Kouzelné školky, ale asi ji vynecháme. Pódium je umístěné na špatném místě a také je dost malé. Myslím si, že teď tam bude moc lidí a nic neuvidíme," dodala Bílková.

Velký počet návštěvníků a dlouhé fronty se nezamlouvaly ani Aleně Cowley. „Chtěli jsme se jít zaregistrovat na soutěže, ale nechce se nám čekat v těch dlouhých frontách." svěřila se žena, která přišla se svoji dcerou a malým vnukem.

Akce se konala nejen uvnitř obchodního centra, ale také venku. Velká část přilehlého parkoviště za Olympií se proměnila doslova v dětský ráj. Děti se mohly svézt na kolotočích, nechat si pomalovat obličej nebo si zasoutěžit o malé drobnosti v podobě sladkostí. Přichystané byly i stánky s občerstvením.

O tom, že na akci k oslavě Dne dětí přišlo opravdu mnoho lidí, hovořil i moderátor Jan Adámek. „Všichni se skvěle baví a panuje tu výborná atmosféra. Všude kam se podíváte, je spousta rodin s dětmi, takže doufám, že si dnešek užívají. I do soutěží se registroval velký počet lidí, organizátoři na registračních stanovištích nestíhají sčítat," uzavřel moderátor.

Aneta Daňková
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně
Více informací na www.munimedia.cz

Fotogalerie: Robert Vystrčil

cz en