Tipy pro návštěvu ohňostrojů a dronových show

Návštěva Brněnské přehrady

Návštěva Brněnské přehrady

► Na ohňostroje a dronové show se vydejte včas, nejlépe veřejnou dopravou. Čas do začátku show si užijete ve festivalové atmosféře přehrady u desítek stánků s občerstvením a nápoji všeho druhu, na lunaparkových a zábavných atrakcích nebo sportováním a relaxací na plážích.

► Ohňostroje a dronové show se odehrávají přímo nad hladinou hlavního jezera Brněnské přehrady

► Ohňostroje jsou odpalované za každého počasí, u dronových show může dojít ke změnám při silném větru a dešti (aktuální informace zde na webu, na Facebooku @ignis.brunensis.official a ve vysílání Rádia Krokodýl 103 FM).

► Nejlepší výhledové plochy jsou kolem jižní části přehrady – Přístaviště, Sirka, Kozí horka, Sokolské koupaliště a další.

► Veřejná místa včetně pláží jsou pro diváky přístupné zdarma, jediná festivalová zóna "na vstupenky" pro větší komfort a zážitek je ozvučená RegioJet tribuna k sezení.

► Nezapomeňte rádio s FM tunerem a naladit Krokodýl 103 FM pro synchronizovanou hudbu, ale také dopravní zprávy a další aktuální festivalové informace (hudbu nalaďte pouze na FM příjmu – nepoužívejte internetový stream, který je zpožděný a hudební doprovod tak není synchronizovaný).

► Doprava na ohňostroje a dronové show na přehradě

Prelude ohňostroj 1/6 na Brně-jihu Prelude ohňostroj 1/6 na Brně-jihu Prelude ohňostroj 1/6 na Brně-jihu

Prelude ohňostroj 1/6 na Brně-jihu

► na ohňostroj 1.6. v areálu Hněvkovského se vydejte včas, nejlépe MHD – doprava DPMB bude posílena, především linka 12 pro odvoz diváků z ohňostroje

► pro parkování vozidel použijte výhradně parkovací plochu u nákupního centra Avion Shopping Park Brno, odkud dojdete po stezce přímo k ohňostroji na ulici Sokolova

► prelude ohňostroj bude odpalovaný nad Hopsálkovem, vyhledové a ozvučené plochy na mapce

Brno-jih mapka ohňostroj 1.6.2024

cz en