Anketa: středeční ohňostroj diváky bavil

10/6/2015

Brněnská přehrada – Show za to stála, vše krásně klaplo, shodují se mnozí diváci středečního slovinského ohňostroje. O vážnou i modernější hudbu doplněné představení slovinských ohňostrůjců se návštěvníkům brněnské přehrady líbilo.

Stálo to za to, pochvalovali si diváci slovinské show. Foto: Robert VystrčilVeronika Holcová, 21 let, studentka
Ohňostroj byl celkově povedený, ale jelikož jsem byla na akci tohoto typu poprvé, opravdu mě překvapily všudypřítomné davy lidí. Každý mě varoval, ale tolik lidí jsem nečekala. Hudba na tribuně mi připadala snad až nepříjemně hlasitá, ohňostroj však hodnotím na výbornou.

Milena Dvořáčková, 63 let, důchodkyně
Ocenila jsem možnost sednout si na tribuně, ze které bylo také krásně vidět. Celkově se akce vydařila do puntíku. Hudba seděla, začalo se včas, prostě krásný zážitek.

Petr Janošek, 32 let, podnikatel
Na ohňostroj jsem vyrazil s celou rodinou. Dětem to připadalo moc zdlouhavé, asi proto, že jsou tak malé. Tak se těším, až s nimi vyrazíme příští rok. Na další letošní ohňostroje už půjdu jen se ženou, nebo s kamarády.

Peter Grym, 24 let, student
Na ohňostroje vyrážím pravidelně se spolužáky. Tento mi přišel ještě povedenější, než minulý. Už teď se všichni těšíme na sobotní, jestli bude pomyslná laťka překonaná.

Jana Mládková, 44 let, prodavačka
Na ohňostroje na přehradu vyrážím vždy dřív, chodíme totiž s dětmi na různé pouťové atrakce. A taky se tak vyhneme tlačenici. Ani tentokrát organizátoři nezklamali. Vše krásně klaplo. Moc jsem si to užila já i děti.

Denisa Nováková, 26 let, učitelka
Ohňostroje pojímám každoročně pracovně. Fotím si je a pak je s dětmi ve třídě spolu malujeme. Tento byl možná až moc dlouhý, v prostřední části zdlouhavý. Ale nakonec krásně gradoval. Už teď jsem zvědavá, kdo přehlídku nakonec vyhraje.

Eva Mlýnková, 23 let, studentka
Na ohňostrojích jsem poprvé, vytáhla mě parta. Obecně nemám takováhle přelidněná a hlučná místa ráda, ale ta show za to určitě stála. Asi přehodnotím svůj názor a budu chodit častěji.

Veronika Vorlová
Autorka je studentkou žurnalistiky FSS MU v Brně,
více informací na www.munimedia.cz

cz en