Anketa: návštěvníky ohňostroje neodradila ani bouřka

14/6/2015

Brno – Třetí ohňostroj na brněnské přehradě divákům v sobotu večer předvedl italský tým. Příchozí neodradila ani bouřka, která zuřila na obloze ještě hodinu před odpálením show.

Italský ohňostroj nad brněnskou přehradou. Foto: Robert VystrčilRostislav Hanák, 54 let, obchodník
Nebál jsem se bouřky a vyrazil v pláštěnce. A jsem rád, protože ohňostroj byl velkolepý a efekty neuvěřitelné. Úplně něco jiného, než předešlé show, které jsem doteď viděl.

Veronika Šenová, 21 let, pracovnice ve financích
Byla jsem na přehradě už odpoledne, takže mě bouřka trošku zaskočila, ale vyplatilo se vydržet. Celé představení bylo nádherné, ale nejúchvatnější byl závěr, kdy světlo zaplavilo celou oblohu.

Jitka Petrášová, 41 let
Jsem zdejší, takže jsem se před bouřkou schovala domů a přišla až na ohňostroj, který byl absolutně nádherný. Kombinace hudby a efektů krásně ladila, nemohla jsem se vynadívat.

Petr Novák, 24 let, informatik
Nemohl jsem se nechat odradit počasím. Ohňostroje, to je moje. Tenhle byl navíc vážně úžasný. Efekty, které se odrážely ve vodě, vypadaly skvěle a závěrečný efekt podtrhl krásu celé show. Navíc jsem stál blízko tribuny, takže jsem dobře slyšel hudební doprovod.

Eliška Zamilová, 16 let, studentka
Počasí mi zážitek nijak nezkazilo. Italům se krásně povedlo vystihnout hudbu a načasovat odpálení jednotlivých petard, se kterými přesně ladil hudební doprovod.

Božena Niklová, 68 let, důchodkyně
Počasí nás neodradilo ani trošku. Dnes jsme na ohňostroji poprvé a nechtěli jsme přijít o krásný zážitek, kterého jsme se také dočkali.

Adam Herzik, 16 let, student
Bouřka sice byla pekelná, ale věřil jsem, že nakonec bude pěkně a ohňostroj se vydaří. A vydařil se. Letos jsem byl na úvodním Prelude na Špilberku, bylo to skvělé, Italové ale byli lepší.

Klára Čeperová
Autorka je studentkou žurnalistiky FSS MU v Brně,
více informací na www.munimedia.cz

cz en