Němečtí ohňostrůjci připravili velkolepou rockovou podívanou

5/6/2013
Rocková podívaná aneb Show musí pokračovat. Foto: Robert Vystrčil
Brno, přehrada – Skladbou Chasapiko jako povinnou součástí každého soutěžního ohňostroje začalo představení německých ohňostrůjců ze skupiny Pyroprodukt nazvané Show musí pokračovat. Na březích klidné Brněnské přehrady sledovaly představení tisíce návštěvníků.

„Báli jsme se, že by se počasí mohlo pokazit a o ohňostroj bychom tak přišli, ale naštěstí se mraky umoudřily a my tak mohli vidět ty kouzelné efekty,“ řekla jedna z návštěvnic, Šárka Pavlovičová, která na přehradu dorazila se skupinou přátel. Nejvíce se jí líbil konec. „Písnička Show must go on tomu dodala pořádnou šťávu,“ dodala.

Německý Pyroprodukt si pro diváky připravil představení s hudebním doprovodem v podobě rockových šlágrů od Queen, Nightwish či legendy filmové hudby Hanse Zimmera. „Moc se mi líbilo sladění efektů s hudbou, jde vidět, že si Němci dali skutečně záležet a jdou si pro vítězství,“ řekl další z návštěvníků, Adam Amran.

Zkušení němečtí ohňostrůjci si za svůj dnešní výkon vysloužili hlasitý aplaus. Přehlídka ohňostrojů pokračuje už tuto sobotu dalším soutěžním představením – tentokrát si show připravila švýcarská skupina Sugyp.

Adéla Jurková
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně,
více informací na www.munimedia.cz

Fotogalerie: Robert Vystrčil
cz en