Líbivý ohňostroj kazilo počasí, říkají návštěvníci dnešního programu

26/5/2010

26. 5. 2010, 23.55
Brno, přehrada – Větru ani dešti neporučíme, ale ohňostroj byl perfektní, shodli se mnozí návštěvníci dnešního německého ohňostroje. „Já jsem moc spokojený. Nejpůsobivější byl závěr. I spojení s hudbou mi přišlo pěkné. Počasí sice nevyšlo úplně ideálně, ale co se dá dělat,“ řekl například muž, který se představil jako Jiří.

Německý ohňostroj lidé chválili navzdory špatnému počasí. Foto: Robert VystrčilNela, 17 let, studentka, Hodonín
Ohňostroj se mi docela líbil, ale hudba tentokrát moc neladila. Podle mě totiž polovinu úspěchu dělá hudba. Minulý rok mi to přišlo lepší.

Lukáš, 23 let, student, Jihlava
Jsem tady na návštěvě u kamaráda, tak jsem se šel podívat. Celkově se mi to líbilo, jenom ten déšť trochu vadil.

Jan, 24 let, student a pracující, Brno
Moc se mi to dnes nelíbilo, protože díky kouři byla velmi špatná viditelnost.

Luboš, 25 let, student, Třebíč
Na ohňostroj jsem se byl podívat poprvé. Celkově se mi líbí ten nápad. Bohužel jsem ale stál na špatném místě, takže jsem z velké části viděl jenom strom přede mnou.

Sára, 16 let, studentka, Brno
Hodně mi dneska vadil ten déšť, byla špatná viditelnost. Byla jsem se podívat i na sobotní ohňostroj ale tento mi přišel trochu lepší.

Radek, 41 let, hasič, Brno
My jsme seděli tady v hospodě, takže jsme ohňostroj viděli jenom přes okno. Ale jsme spokojení, celkově se nám tady dnes líbilo.

Jan, 20 let, student, Třebíč
Nejvíc se mi líbila část, kde k ohňostroji hrála Metalicca, ale hudba mohla být víc nahlas. Bohužel jsem stál pod stromy, tak jsem z toho neviděl úplně všechno.

Lubomír, 68 let, důchodce, Brno
Já jsem přímo z Bystrce, my to tady máme hned pod okny. Ohňostroj se mi hodně líbil, jenom hudba nebyla úplně slyšet. Rušili mě tady nějací mladí výrostci a jejich komentáře k ohňostroji.

Jakub, 25 let, podnikatel, Vsetín
Zaujalo mě sladění vizuálních efektů s hudebním doprovodem. Nejlepší byl závěr, ale přes kouř nebyla tak dobrá viditelnost. Trochu mi vadí pouťové atrakce u přehrady, ale myslím, že i ty už k tomu prostě patří

Adéla Šulíková
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně

cz en