Anketa: Na ohňostrojné intermezzo někteří diváci pořádně neviděli

31/5/2009

31. 5. 2009, 23, 45
Brno, Denisovy sady – Ačkoliv začátek ohňostrojné show dnes znepříjemňoval déšť, diváci se jím nenechali odradit. Domů odcházeli spokojení, většině se ale líbí více soutěžní ohňostroje, kdy každá země může naplno ukázat, co umí.

Magdaléna Křížová, 20 let, studentka, Brno
Ohňostroje se mi jako vždycky líbily, ale oproti soutěžním mi přišly slabší. Nápad ukázat ohňostroje všech států je dobrý, na druhou stranu měl ale každý na své vystoupení málo času.

Eva Bužková, 52 let, učitelka, Brno
Začátek mi přišel nic moc, ale konec byl dobrý. Nejvíce se mi líbilo poslední vystoupení, kdy byly vysoké ohně dobře vidět.

Jakub Káles, 25 let, pracovník bezpečnostní služby, Brno
Z Denisových sadů bylo špatně vidět. U posledního ohňostroje se navíc část odpalovala odjinud a tu už jsem neviděl vůbec.

Milan Kusel, 34 let, inženýr, Jihlava
Ohňostroj se mi líbil méně než ty na přehradě, pořádně jsem viděl jen vršky střel. Moc se mi ale líbil závěr, když byly ohňostrojné palmy nad Mendlovým náměstím.

Dana Kramlová, 17 let, studentka, Brno
Představení bylo úžasný, jsem ráda, že ohňostroje v Brně jsou. Na přehradě je ale na ohňostroje líp vidět, pro diváky jsou lepší a větší plochy. Navíc každý ohňostroj trval jenom chvilku a dohromady k sobě moc nepasovaly.

Jan Lotocki, 54 let, klempíř, Brno
V porovnání s ostatními ohňostroji to bylo krátké. Ohňostroje se mi líbily, ale je škoda, že každá část netrvala déle. Finále ale bylo nejlepší.

Olga Skřivánková, 18 let, studentka, Brno
Ohňostroje na přehradě se mi líbí víc, tady bylo špatně vidět. Na přehradě je navíc dobře slyšet hudba.

Vendula Karásková
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně

cz en