Anketa: Závěrečný ohňostroj upoutal barevnými květy

5/6/2009

5. 6. 2009 23.45
Brno – Grandfinále letošních pyrotechnických muzikálů se neslo ve znamení hravosti, harmonie a květinových motivů, které ocenily především divačky. Většina diváku odcházela s úsměvem na tváři.

Radka Klusáčková, 22 let, studentka, Brno
Bylo to úžasné, Barrandov je prostě nejlepší! Dobrá hudba a vůbec kompozice celého ohňostroje.

Mariana Kalvodová, 45 let, účetní, Brno
Byl to jediný ohňostroj, který jsem stihla, ale moc mě nadchnul. Ty kytky, ale hlavně ten zlatý déšť. Není tomu vůbec co vyčíst.

Martin Duša, 12 let, student, Brno
Mrzí mě, že jsem si nevzal mobil, chtěl jsem udělat nějaké fotky. Naživo to je sice lepší, ale stejně. Líbily se mi ty efekty, jak vybuchl ten jeden kruh a v něm ještě tem druhý, jinak barevný.

František Kalčev, 63 let, důchodce, Brno
Líbily se mi barvy, ale špatně jsem na to viděl. Bylo to moc daleko a hroznej kravál to dělá. Já bych na to sám nešel, nebyl jsem ani na přehradě, ale přijela mi rodina a přemluvili mě.

Dagmar Kotalová, 38 let, prodavačka, Brno
Připadalo mi to strašně krátké. Myslela jsem, že to bude ještě nějak pokračovat, ale všichni začali odcházet. Ale líbily se mi motivy kytiček, to bylo moc povedené.

Ivana Srnková, 20 let, studentka, Brno
Ohňostroj se mi líbil, ale myslím, že se letos Barrandov nepředvedl tak, jako loni. Tentokrát to nebylo ničím výjimečné. Na druhou stranu to byla taková příjemná tečka nakonec.

Klára Kolčavová, 21 let, studentka, Brno
Přišli jsme pozdě, takže jsme to chytli až od půlky, ale ten zlatý déšť byl parádní, na tom jsme se s holkama shodly.

Anna Fajkusová
Autorka je studentkou žurnalistika na FSS MU v Brně

cz en