Anketa: První ohňostroj na přehradě se divákům líbil

28/5/2011

28. 5. 2011, 23.30
Brno, přehrada – Náhodně oslovení diváci dnes večer na brněnské přehradě odpovídali na anketní otázku, jak se jim líbil úvodní ohňostroj a zda se chystají i na další představení.

Flash Barrandov na brněnském nebi. Foto: Robert VystrčilEva Svobodová, 27 let, asistentka prodeje, Brno
Byla jsem už včera na ohňostroji na Petrově, dnešní se mi ale líbil víc. Je parádní, jak se tady všechno odráží na hladině přehrady, tím to ještě získává na kráse. Na další ohňostroje se určitě taky přijdu podívat.

Petr Kučera, 47 let, kuchař, Troubsko
Na ohňostroje chodíme se ženou každý rok, ale jen když mám druhý den volno. Na dnešní ohňostroj jsem se těšil, protože vím, že už víckrát vyhráli. A měli to opravdu pěkné. Jen mě občas rušil ten dým.

Jana Mikulášková, 34 let, prodavačka, Brno
Bohužel jsem neviděla úplně dobře, efekty těsně nad hladinou jsem neviděla vůbec, líbily se mi ty pasáže laděné do červena. Těším se hlavně na ohňostroj na Špilberku, protože ten včerejší v Denisových sadech se mi hrozně líbil – v centru města to má atmosféru.

Marie Dočekalová, 55 let, učitelka, Rozdrojovice
Líbilo se mi to. Jen ty davy mi dost vadí a taky to, že lidé jsou bezohlední a všude kouří. Uvidím, zda přijdu i na ostatní ohňostroje. Záleží, jestli budu mít s kým jít.

František Němec, 64 let, důchodce, Rajhrad
Hudba dnes sice nebyla podle mého gusta, ale efekty měli moc pěkné, bylo to celkově působivé. I barevně to měli promyšlené. Jen to bláto všude, to mi vadilo, ale s tím se nedá nic dělat, hlavně, že při představení nepřišel nějaký silný déšť. Na nějaký další ohňostroj přijdu, ale záleží na počasí, za každou cenu je vidět nemusím.

Petra Nejezchlebová, 33 let, na mateřské dovolené, Moravany
Líbilo se mi to, opravdu moc. Těším se, co si připravili ostatní, snad se sem ještě dostanu, záleží, jestli si seženu hlídání dítěte.

Ondřej Veselý, 18 let, student, Brno
Jsem spokojený. Ohňostroj se mi líbil, přišel jsem samozřejmě podpořit Čechy. Nejvíc se mi líbil ten trik, kdy ohňostroj připomínal vrbu. Hudbu jsem neslyšel, takže ji nemůžu posoudit. Ale přijdu určitě i na další ohňostroje.

Barbora Pavlíčková
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně

cz en