Divácká cena STAROBRNO – IGNIS BRUNENSIS 2013 putuje do Švýcarska

19/6/2013

Mezinárodní ohňostrojná přehlídka STAROBRNO – IGNIS BRUNENSIS má tradičně vedle odborné poroty i rozsáhlou porotu diváckou. Veřejnost rozhoduje hlasováním na internetu a anketními lístky o držiteli „Ceny diváka STAROBRNO – IGNIS BRUNENSIS Brno 2013“.

Sečtení výsledků 8 382 hlasujících potvrdilo shodu s odbornou porotou. Držitelem divácké ceny v 16. ročníku mezinárodní přehlídky ohňostrojů v Brně se stala švýcarská společnost SUGYP za soutěžní ohňostroj s názvem „Příběhy lásky“. Druhé místo obsadila společnost FLASH BARRANDOV SFX za závěrečný nesoutěžní EPILOG ohňostroj a třetí místo získala za soutěžní ohňostroj společnost TARRA PYROTECHNIK (obě společnosti reprezentovaly Českou republiku).

Zapojení do hlasování „ohňostrojných diváků“ je spojeno se slosováním hlasujících o věcné ceny. Hlavními cenami jsou víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelích sítě OREA nebo let balónem. Celkem bude mezi hlasující rozděleno 40 věcných cen. Seznam výherců bude zveřejněn od 24. 6. na www.ignisbrunensis.cz. Všichni šťastní výherci budou současně obeslaní dopisem SNIP & CO, hlavního producenta festivalových akcí.

cz en