Dronová show zpestří 7. srpna programy IGNIS BRUNENSIS. První nekomerční show v České republice

2/8/2021

AKTUÁLNÍ INFORMACE K DRONOVÉ SHOW NA FACEBOOKU MĚSTA BRNA

V rámci 24. ročníku IGNIS BRUNENSIS je pro diváky připravena novinka. Bude jí dronová show, která se uskuteční v sobotu 7. srpna 2021 na Kraví hoře, a to ve dvou časech 21:30 a 23:00. Brno je prvním městem v Česku, které tento typ show pořádá. Tematicky bude show ukazovat k 60 letům lidstva ve vesmíru, v obou časech je připravené stejné představení.

Do vzduchu vzlétne 100 speciálních dronů, které budou vytvářet různé obrazce na obloze. Vše však záleží na počasí, v případě nepříznivých meteorologických podmínek je možný posun představení. Představení bude doplněno i o hudební doprovod, který bude vysílat Rádio Krokodýl (103 FM). Kraví hora bude pro diváky ozvučena.

Nejlepší výhled budou mít diváci ve spodní části parku Kraví hora, na náměstí Míru a z protilehlého svahu Masarykovy čtvrti. Doporučujeme se na místo vydat nejlépe pěšky nebo MHD, parkovací místa nejsou na Kraví hoře k dispozici.

Po skončení první dronové show se mohou diváci přesunout do ozvučeného amfiteátru u koupaliště Kraví hora, odkud bude možné sledovat ve 22:30 ohňostroj IGNIS BRUNENSIS „Pozdravy z Evropy" nad hradem Špilberk.

cz en