Miss přehrada: Vítězství jsem nečekala

3/6/2009

3. 6. 2009, 23.00
Brno, přehrada – Krátce po vyhlášení výsledků vypadala nová Miss přehrada překvapeně, unaveně, ale hlavně šťastně. Dívka číslo jedna Dagmar Bošiaková okouzlila porotu svým milým úsměvem i bezprostředním vystupováním.Miss přehrada Dagmar Bošiaková. Foto: Vendula Karásková

Jaké jsou vaše pocity bezprostředně po vyhlášení?
Vyzní to jako klišé, ale jsem opravdu hrozně šťastná a vítězství jsem rozhodně nečekala. Vždycky, když jsem se do nějaké soutěže přihlásila, skončila jsem někde uprostřed. Dnešní vítězství mě tedy ohromně překvapilo a potěšilo.

Jak jste se o soutěži dozvěděla a proč jste se přihlásila?
O tom, že nějaká soutěž Miss na přehradě vůbec probíhá, mi řekla náhodou kamarádka, která bydlí na Bystrci. Protože už jsem měla zkušenosti z podobné soutěže a bavilo mě to, zkusila jsem přihlásit.

Máte teď nějaké další modelingové ambice?
Vítězství mě rozhodně povzbudilo. Už teď občas fotím nebo dělám hostesku a baví mě to, modelingu bych se tedy chtěla věnovat i dál. Sice asi ne na profesionální úrovni, v téhle branži se opravdu uživí jenom ty nejlepší, ale jako koníček a občasný přivýdělek je to rozhodně dobré.

Jak jste se na soutěž připravovala?
Upřímně řečeno nijak zvlášť. Několikrát jsem si zašla do solárka, abych byla trochu opálená, ale jinak jsem žádný zvláštní plán neměla. I nácvik dnešního večera zabral asi jenom tři hodiny, kdy jsme se učily chodit a podobně.

O soutěžích krásy se říká, že mezi finalistkami panuje velká řevnivost a nepřátelství, jak to vypadalo v zákulisí Miss přehrada?
Právě naopak. Musím říci, že jsem si se všemi finalistkami rozuměla a doufám, že se budeme stýkat i teď po skončení soutěže. Je ale pravda, že jsme se u příprav ani moc společně nepotkávaly.

Vendula Karásková
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně

cz en