Pozvánka na 19. ročník festivalů v roce 2016

21/6/2015

Příští 19. ročník festivalu BRNO - MĚSTO UPROSTŘED EVROPY a přehlídku ohňostrojů STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS připravuje produkční tým v hlavním období 27. 5. - 19. 6. 2016.

Časový harmonogram a rámcové programy festivalu zábavy s mezinárodní přehlídkou ohňostrojů na rok 2016 budou představeny letos na podzim. Soutěžní část mezinárodní ohňostrojné přehlídky STAROBRNO IGNIS BRUNENSIS bude tradičně na hladině Brněnské přehrady s předpokladem čtyř soutěžních ohňostrojů. V přípravě jsou také akce dalších pořadatelů před i po hlavním období festivalu.

Součástí 19. ročníku festivalů zábavy bude tradičně opět seriál divadelních představení. V neděli 19. června 2016 ve 20.30 hodin bude na Biskupském dvoře MZM zahájen již sedmý ročník open air divadla pod věžemi Petrova ve společné produkci Městského divadla Brno, Moravského zemského muzea a reklamní společnosti SNIP & CO. Bude uvedena premiéra muzikálu autorů Petra Ulrycha a Stanislava Moši "Radúz a Mahulena" podle Juliuse Zeyera. Venkovní představení pod širým nebem potrvají až do první poloviny července 2016.

cz en