Anketa: Diváci nešetřili superlativy

8/6/2011

8. 6. 2011, 24.00, aktualizováno 0.25
Brno, přehrada –
Ani vytrvalý déšť nezkazil letošní vystoupení italských ohňostrůjců. Představení plné italského temperamentu bylo nádherně synchronizované a divákům se velmi líbilo.

Italský ohňostroj nad přehradou. Foto: Robert VystrčilIvo Pila, 57 let, podnikatel, Brno
Bylo to úžasné, sice jsem letos navštívil jenom tento ohňostroj ale byl opravdu skvělý.

Hana Hřebačková, 23 let, studentka, Břeclav
Přes nepřízeň počasí to bylo úchvatné. Velice se mi líbilo, jak měli organizátoři nastříhanou hudbu přesně do efektů, bylo to krásné. Každý efekt byl jakoby do sady, když se efekt opakoval v jedné písňové skladbě, tak se hudební rytmus opakoval i s tím efektem.

Iveta Černá, 47 let, architektka, Brno
Toto je můj letošní první ohňostroj a bylo to příjemné, velice hezké, kresebné, graficky upravené, hodně zlatavé. Nejzajímavější byly pro mne asi vodopády.

Eva Floriánová, 66 let, důchodkyně, Kralupy nad Vltavou
My jsme se přijeli podívat až z Kralup nad Vltvou a poprvé jsme viděli ohňostroj takhle z tribuny. Jsem úplně nadšená. Hlavně ty pomalé pasáže byly výborné. Toto je můj letošní první ohňostroj. Ještě se chystám na Špilberk.

Julie Pláceltová, 25 let, studentka, Dvůr Králové
Ohňostroj byl skvělý, sice trochu mokrý ale krásný. Hudba byla také moc dobrá. Jsme mokří úplně všude ale to nevadí.

Anna Holubová, 18 let, studentka, Moravské Bránice
Ohňostroj byl dobrý až na počasí. Škoda, že se tak rozpršelo. Bylo poznat, že ohňostroj představuje jednotlivé nálady. Nejvíce se mi líbily zlaté deště, které se pomalu snášely nad vodou. Také efekty byly pěkně sladěné s hudbou.

Simona Kopecká, 22 let, studentka, Brno
Ohňostroj se mi líbil moc, byl skvělý. Měli jej krásně naplánovaný, dobře seděl do hudby, byla to nádhera. Měli tam hodně zlaté barvy. Také byly superní kontrasty s barvičkama.

Magdaléna Satinská
Autorka je studentkou žurnalistiky na FSS MU v Brně

cz en